Hakkımda

Melike Topaç, 20 Nisan 1993 doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı mezunu olup ; mesleğe olan merakını İstanbul Moda Akademisi’nde Stil Danışmanlığı eğitimi alarak tamamlamış ve bu sırada sektörde çalışmaya başlayarak ilk adımlarını atmıştır. Küçük yaşlardan itibaren aile mesleği olan Deri giyim ve ihracat firmalarında büyük bir tecrübe edinmiştir. 2023 yılında Mella markasını kurarak, gözlemlediği ve deneyimlediği satışlarda yabancı uyruklu müşterilerinin Türk derisine olan hayranlığını iç piyasada da aynı beğeni ile sunmayı hedefleyerek ; herkesin gardırobunda çok iyi fiyat politikasıyla ömürlük deri ceketler olmasını sağlamaktadır.

İlhamını yaşamın keyif veren dokunuşlarından alan Melike, hazırladığı koleksiyonda bu güne kadar görmüş olduğu ülkelerdeki kültür ve trendleri harmanlayarak, günlük ve seyahatlerde kullanılacak rahat, hafif parçalar üretmektedir. Giriş koleksiyonu 23; yaz akşamlarında kullanabilecek rahatlıkta tasarımlardır.

Kısaca Mella ?

Mella; yeni nesil stil sahibi ve kendini her zaman iyi hissetmek isteyen moda tutkunlarına ilgi ve özenle hazırlanan, kurulmuş olunacak iletişim sonrası özel renk ve beden taleplerini karşılayan, trendleri yakından takip eden samimi bir aile markasıdır. Ailemizde sizleri de görmekten mutluluk duyuyoruz.